هیئت خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

هیئت خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

تلاش وب سایت افق نور ، ترویج فرهنگ بسیج است

هیئت خیرین خادمان حضرت رقیه (س)

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.امام خمینی(ره)
ایمیل: websiteofoghenoor@yahoo.com
جیمیل: websiteofoghenoor@gmail.com

نویسندگان
آخرین نظرات
طبقه بندی موضوعی

۰

این طرح حلقه های صالحین ، از کار های بسیار خوب و برجسته است که گسترش کمّی و کیفی آن باید مورد توجه قرار گیرد.             مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

یکی از مهمترین و برجسته ترین مظاهر فداکاری ، همین شجره طیبه بسیج است ، هم قبل از شروع جنگ تحمیلی ، هم در جریان دفاع مقدس این تجربه بسیار دشوار و سخت برای کشور و هم بعد از دفاع مقدس تا امروز ، در مقابل چشم دیدیم ؛ مسئله بسیج ، تجربه بسیج ، دارای برکات بسیار بزرگی بوده است و انشاء الله این برکات باید ادامه پیدا کند و ادامه پیدا خواهد کرد.

مقام معظم رهبری در ادامه سخنانشان فرمودند باید از آفت نسبت به خودمان پرهیز کنیم آفت غرور ، آفت تظاهر و ریاکاری، این آفات آفات مهلکی است . اگر چنانچه موفقیتی به دست می آوریم خدا را شاکر باشیم از خدا بدانیم ، برای ادامه آن از خدا کمک بخواهیم ؛ این هم یک مسئله ی اساسی که دچار غرور نشویم ، دچار اعتماد به نفس زیادی نشویم ، از خودمان ندانیم ، توکل به خدای متعال بکنیم.

توفیق ما، توانایی ما، شوق ما، ایمان و عشقی که در دل ماست همه صنع دست پروردگار است.

گزارش خبرگزاری پایگاه شهید علامه مطهری(ره): جلسه حلقه صالحین با حضور اعضاء در نماز جمعه شهر چهاردانگه تشکیل گردید که اهم بحث های انجام شده به شرح ذیل می باشد

* در بخش اول ،جلسه با ذکر صلوات و نیز قرائت قرآن کریم آغاز گردید.

* در بخش دوم فرمانده پایگاه از اهمیت تشکیل جلسات حلقه صالحین و لزوم حضور برادران بسیجی برای بحث و بررسی پیرامون مسائل روز کشور ، احکام اسلامی و تربیتی و ... متذکر شدند.

* در بخش سوم مسئول فرهنگی پایگاه ضمن اشاره به اهداف برگزاری این جلسات به تشریح شبکه های اجتماعی و آسیب های آن پرداخت.

در آخر جلسه با ذکر صلوات برای شادی روح پرفطوح امام (ره) و شهداء و سلامتی آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و حاضرین در جلسه خاتمه یافت . 

تصاویری از جلسه حلقه صالحین قبل از برگزاری نمازجمعه در شهر چهاردانگه

94/04/19